AKTUALNOŚCI KOLEJE ŚLĄSKIE

Jedziemy w Beskidy z Kolejami Śląskimi

Stres, codzienna gonitwa i brak wypoczynku? Zmień to i pojedź w cudowne Beskidy! Tam, wędrując wśród rozłożystych dębów i buków oraz okazałych jodeł, sosen i świerków, zregenerujesz się i z nową energią rozpoczniesz nowy dzień.

Z myślą o pasażerach Koleje Śląskie przygotowały specjalną ofertę turystyczną. Każdego miesiąca macie możliwość wyboru niezwykłej wyprawy w Beskidy i przejścia następujących szlaków:

27.08.22 ▶ stacja Wilkowice Bystra (punkt startowy) – Kozia Góra (schronisko) – Szyndzielnia (schronisko) – Dębowiec (schronisko) – stacja Bielsko Biała Leszczyny (zakończenie wycieczki, trasa 8-godzinna);

24.09.22 ▶ stacja Wilkowice Bystra (punkt startowy) – Magurka Wilkowicka (schronisko) – Czupel – stacja Łodygowice (zakończenie wycieczki, trasa 7-godzinna);

15.10.22 ▶ stacja Żywiec (punkt startowy oraz zwiedzanie miasta: rynek, katedra, stary i nowy zamek, park) – przejście na Grojec – browar w Żywcu (zwiedzanie indywidualne) – stacja Żywiec (zakończenie wycieczki, trasa 6-godzinna).

Wejdź na stronę https://www.kolejeslaskie.com/turystyka/ i dołącz do grona górskich wędrowców. A w dniu wyprawy zgłoś się do licencjonowanego przewodnika z ważnym biletem (tym do stacji startowej). Zapoznaj się także z regulaminem wycieczki (https://www.kolejeslaskie.com/turystyka/).

Życzymy wyjątkowych wrażeń, przepięknych wspomnień i przeżycia prawdziwej przygody!

Źródło: Koleje Śląskie