Uncategorized

OGŁOSZENIA DROBNE

  • Praca dla studentów. Opera Śląska poszukuje osoby na stanowiska biletera. Złóż swoje cv w dziale kadr Opery Śląskiej do 30 sierpnia 2021 r. e-mail: kadry@opera-slaska.pl

Na stanowisku będziecie odpowiedzialni za:
– kontrolowanie biletów przy wejściu
– wskazywanie właściwego miejsca
– opiekę nad pozostawioną w szatni odzieżą wierzchnią gości Opery
– udzielanie widzom informacji dotyczących repertuaru Opery Śląskiej
– sprzedaż wydawnictw i gadżetów Opery Śląskiej podczas spektakli oraz obsługa kasy fiskalnej
– wręczanie kwiatów artystom na scenie

Oczekujemy:
– dyspozycyjności: spektakle gramy w weekendy w godzinach wieczornych
– ponadprzeciętnej kultury osobistej
– statusu studenta

Oferujemy:
– umowę zlecenie
– pracę w doświadczonym zespole
– możliwość brania udziału w wydarzeniach organizowanych przez Operę

  • Praca w Parku Śląskim. Konserwator, pełny etat, umowa o pracę. Wymagane doświadczenie zawodowe: co najmniej 2 lata stażu na podobnym stanowisku. Wykształcenie: zawodowe techniczne. Możliwość pracy na wysokości. Uprawnienia SEP będą dodatkowym atutem.

CV  oraz kopie  wymaganych  dokumentów należy wysłać na adres e-mail: kadry@parkslaski.pl lub za pomocą poczty na adres: Wojewódzki Park Kultury i Wypoczynku im. Gen. Jerzego Ziętka S.A  w Chorzowie Aleja Różana 2,  41-501  Chorzów. Termin składania dokumentów do dnia 10.09.2021 roku.

  • Praca. Kierownik kolejki linowej. Park Śląski, umowa o pracę, pełny etat. Doświadczenie zawodowe: co najmniej 2 lata stażu na podobnym stanowisku. Wykształcenie: wyższe techniczne. Mile widziane uprawnienia techniczne TDT. Zdolność do pracy na wysokości. Prawo jazy kategorii B.

    Wymagane dokumenty: CV / życiorys, list motywacyjny, kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, (potwierdzeniem  uzyskanego wykształcenia jest świadectwo ukończenia szkoły, dyplom ukończenia studiów).

  • Praca. Osoba do obsługi parkingów na terenie Parku Śląskiego. Zadania:
  • obsługa parkingów,
  • pobieranie opłat od klientów wyjeżdżających z Parku Śląskiego,
  • kontrola biletów parkingowych w strefie płatnego parkowania,
  • kontrola zezwoleń na wjazd do Parku Śląskiego,
  • udzielanie klientom  informacji dotyczących cen biletów oraz miejsc parkingowych,
  • prawidłowe przyjmowanie i przekazywanie mienia, w tym gotówki i paragonów zgodnie ze stanem faktycznym i wymaganą dokumentacją w szczególności w postaci raportów kasowych.

Zainteresowane osoby prosimy o składanie dokumentów w siedzibie WPKiW (Al. Różana 2, 41-501 Chorzów) lub za pomocą poczty elektronicznej na adres: kadry@parkslaski.plw terminie do 21 września 2021 roku.

  • Praca. Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów w Katowicach zatrudni elektromontera w Zakładzie Uzdatniania Wody Dziećkowice w Imielinie.

Główny zakres obowiązków:

  • obsługiwanie i nadzorowanie pracy urządzeń elektro – energetycznych
  • dokonywanie oceny stanu technicznego i parametrów eksploatowanych urządzeń, instalacji i sieci
  • zgłaszanie przełożonym zauważonych nieprawidłowości w pracy urządzeń i sieci
  • usuwanie na bieżąco usterek, zaistniałych uszkodzeń i awarii
  • zabezpieczanie oraz utrzymanie należytego stanu technicznego urządzeń i instalacji

Wykształcenie średnie techniczne, 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, uprawnienia elektryczne G-1/E do 1 kV, znajomość układów sterowania, znajomość czytania schematów elektrycznych. Umowa o pracę.

Aplikacje zawierające CV należy przesyłać w terminie do dnia 29 sierpnia 2021 r. na adres: Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A. ul. Wojewódzka 19, 40-026 Katowice z dopiskiem “Wydział Personalny – aplikacja ZUW Dziećkowice” lub na adres mailowy rekrutacja@gpw.katowice.pl.