AKTUALNOŚCI KOMUNIKACJA PROMOWANE

Omal nie potrącił matki z dzieckiem na pasach. Chwilę później wpadł z narkotykami. WIDEO

O krok od tragedii w Cieszynie. Na ulicy Zamkowej kierowca audi omal nie rozjechał na pasach matkę z małym dzieckiem. Do wypadku nie doszło tylko dlatego, że kobieta w porę wyczuła zagrożenie i błyskawicznie chwyciła dziecko w ramiona.

To zdarzenie zostało nagrane przez innego kierowcę i przesłane do Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie. Policjanci ustalili tożsamość właściciela audi. Okazał się nim 20-letni mieszkaniec Cieszyna. Za popełnione wykroczenia tj. nieustąpienie pierwszeństwa pieszemu i spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym mężczyzna został ukarany mandatem karnym w wysokości 2,5 tys. złotych, nałożono na niego również 10 punktów karnych.

Jednak to nie koniec „przygód” 20-latka z cieszyńską policją. Kilka godzin po wyjściu z policyjnej jednostki, gdzie został nałożony na niego mandat karny, mężczyzna został wylegitymowany przez innych mundurowych, którzy ujawnili przy nim susz rośliny. Badanie narkotesterem wykazało, że jest to marihuana. Teraz za posiadanie środków odurzających grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.