AKTUALNOŚCI

SGK – Nieruchomości. Twoja prawa ręka w znalezieniu nieruchomości, której potrzebujesz

Nasi specjaliści mają nie tylko obszerną wiedzę o cechach technicznych nieruchomości, ale znają się także na praktycznych aspektach mieszkań. A wiemy, że są one dla Ciebie ważne. Odległość od sklepu spożywczego, lokalnej szkoły, czy przystanku autobusowego to rzeczy, na które zawsze zwracamy uwagę. Znamy dobrze okolice, w których działamy. 

Zespół SGK-Nieruchomości przeprowadzi Cię przez urzędowe formalności związane z podziałem majątku, sprawą spadkową, czy w przypadku emigracji. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, wiemy na co trzeba uważać w kontaktach z bankami, aby dostać korzystny kredyt. 

Mamy do dyspozycji także sprawdzoną ekipę remontową, która chętnie doradzi Ci, jak w pełni wykorzystać przestrzeń mieszkania – także tego najmniejszego. Na zakup materiałów remontowych, nasi Klienci dostają dwucyfrowy rabat w marketach budowlanych. Działamy szybko i kompleksowo.

Jesteśmy częścią Śląskiej Grupy Kapitałowej S.A., dysponujemy środkami, by w razie nagłej sytuacji odkupić od Ciebie mieszkanie. Naszą firmę cechuje pełne bezpieczeństwo – nie mamy zadłużeń w urzędach, więc Twoje transakcje są z nami bezpieczne. 

Od ponad 5 lat przeprowadzamy najtrudniejsze transakcje, działając pod tym samym adresem na Śląsku. Za kolejne 5 lat dalej tu będziemy, codziennie spełniając wymagania naszych Klientów. 

Biuro Nieruchomości SGK – Sukces Gwarantowany Kompetencją.

/Materiał sponsorowany/