Uncategorized

Tajemnicze zaginięcie matki i córki. Rodzina obawia się najgorszego!

Trwają poszukiwanie 45-letniej Aleksandry Wieczorek i jej 15-letniej córki Oliwii z Częstochowy. Od 10 lutego nie ma z nimi kontaktu. Telefony milczą. Matka Aleksandry obawia się, że mogły zostać porwane…

Aleksandra Wieczorek w czwartek 10 lutego około południa wybrała się na działkę przy ul. Żyznej. Pielęgnowała ogródek, wycinała suche trawy. Pochwaliła się zdjęciami z tych prac, wysyłając je córce. Oliwia w tym czasie była w domu, ponieważ odbywały się lekcje zdalne. Po zakończeniu zajęć dzwoniła do mamy, ale nie potrafiła się z nią skontaktować. Poszła na działkę, ale tam też jej nie było. Zadzwoniła do babci, która również nie miała pojęcia gdzie może przebywać Aleksandra. W końcu i z Oliwią kontakt się urwał…

W mieszkaniu zostały dokumenty i torebka pani Aleksandry. Jej matka – pani Bożena – w rozmowie z dziennikarzami “Faktu” przyznaje, że jest zdruzgotana i pełna obaw. Zastanawia się, czy jej córka i wnuczka nie zostały porwane. Ma nadzieję, że odnajdą się żywe.

Każdy, kto zna miejsce aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie widział zaginione proszony jest o kontakt z Policją pod numerem 997 lub 47 858 16 11.

Rysopis Aleksandry Wieczorek: wzrost 165 cm, sylwetka średnia, włosy ciemne do ramion, oczy ciemne, nos prosty, uszy przylegające, uzębienie pełne.

W chwili zaginięcia mogła być ubrana w ciemno zieloną kurtę zimową do kolan i ciemne spodnie.

Rysopis Oliwii Wieczorek: wzrost 170 cm, sylwetka szczupła, włosy długie ciemny blond, oczy niebieskie, nos prosty, uszy przylegające, uzębienie pełne.

W chwili zaginięcia mogła być ubrana w krótką białą kurtę zimową z kapturem obszytym jasnym futerkiem.