AKTUALNOŚCI KOLEJE ŚLĄSKIE SPORT

Takiej akcji jeszcze nie było. Koleje Śląskie i Stadion Śląski łączą siły

Dzięki wspólnej promocji Stadionu Śląskiego oraz Kolei Śląskich osoby kupujące bilet na podróż mogą otrzymać voucher (na rewersie biletu), który przy zakupie trasy długiej zwiedzania Stadionu Śląskiego upoważni ich do darmowego wejścia na punkt widokowy areny głównej.

Aby zrealizować voucher należy zakupić bilet na trasę długą zwiedzania Stadionu Śląskiego za pomocą strony internetowej obiektu lub w kasie na miejscu. Po okazaniu biletu Kolei Śląskich uprawniającego do skorzystania z promocji uczestnik promocji będzie mógł bezpłatnie wejść na punkt widokowy ulokowany 26 metrów nad poziomem murawy.

Promocyjne bilety dostępne są do wyczerpania zapasów na wybranych liniach Kolei Śląskich w kasach mobilnych pojazdów u obsługi pociągu.

Przypomnijmy, że zwiedzanie Stadionu Śląskiego na trasie długiej pozwala zobaczyć miejsca, które nie są dostępne dla publiczności podczas organizacji największych wydarzeń. Są to m.in. szatnia reprezentacji Polski, loże VIP, sala muzealna oraz… stadionowy komisariat policji!

Więcej informacji o zwiedzaniu obiektu można znaleźć TUTAJ

Źródło: Stadion Śląski