AKTUALNOŚCI

Trwają poszukiwania dwóch mężczyzn

Śląska policja poszukuje dwóch zaginionych mężczyzn. To 39-latek z Knurowa oraz 25-letni mieszkaniec Myszkowa.

39-letni Sławomir Kosek był ostatnio widziany 22 czerwca przy ulicy Robotniczej w Rybniku. włączyło się kilkudziesięciu policjantów z rybnickiego i gliwickiego garnizonu oraz z Oddziału Prewencji Policji w Katowicach. Policjantów wspierają strażacy zawodowi i ochotniczy z różnych jednostek województwa śląskiego, w tym Specjalistyczna Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza PSP w Jastrzębiu-Zdroju. Łącznie teren przeczesuje ponad stu mundurowych. Oprócz psów służbowych i specjalistycznego sprzętu, do poszukiwań wykorzystano policyjny śmigłowiec z Krakowa. Wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomóc mundurowym, proszone są o kontakt na numer alarmowy 112, bądź z dyżurnymi jednostek Policji: Rybnik – 47 8557 255, Knurów – 47 85 90 500.

Z kolei 28 czerwca zaginął 25-letni Piotr Nosek. Ostatni raz był widziany w niedzielę w godzinach nocnych w Gliwicach przy skrzyżowaniu ulic Nowy Świat a Rybnicka.. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego proszone są o kontakt z myszkowską policją pod numerem 47 85 84 285 lub o przekazanie informacji na numer alarmowy 112.

Rysopis: wzrost 180 cm szczupła budowa ciała, włosy krótkie koloru ciemny blond. Ubrany najprawdopodobniej w czarne spodnie typu jeans, bluza z kapturem koloru czerwonego, niebieska koszulka, kurtka letnia koloru czarno-niebiesko białego.

PM

Zdj. Śląska Policja