AKTUALNOŚCI

Zaginęła 33-letnia gliwiczanka

Gliwiccy policjanci poszukują 33-letniej Agaty Nachman. Mieszkanka Gliwic wyszła ze szpitala 1 września i ślad po niej zaginął. Wszelkie informacje, mogące przyczynić się do ustalenia jej miejsca pobytu, prosimy kierować telefonicznie 47 8592 342, 47 8592 309 lub osobiście do najbliższej jednostki Policji.

Zaginiona po raz ostatni widziana była 1 września, gdy opuszczała szpital przy ul. Radiowej w Gliwicach. Dzień wcześniej zwróciła się z prośbą do matki, by ta dowiozła jej rzeczy osobiste. W trakcie przekazywania odzieży poinformowała, że 1 września ma zostać wypisana i leczenie będzie kontynuować już w innym szpitalu. Od tego momentu z kobietą nie ma kontaktu – nie zgłosiła się do placówki, jaką wskazała i nie powróciła też do miejsca zamieszkania.

RYSOPIS
Wzrost około 160 cm, waga 49 kg, szczupłej budowy ciała, włosy ciemne, krótkie, oczy jasne, twarz owalna, cera blada, czoło wysokie, nos średni prostolinijny, uszy małe i wyraźnie przylegające, uzębienie pełne, szyja krótka.

UBIÓR
Kurtka z kapturem koloru granatowego w białe paski, zamszowa bluza z kapturem koloru czarnego, czarne spodnie sportowe, czarne sportowe buty marki Reebok.

PRZEDMIOTY
Telefon marki LG, dowód osobisty, granatowo-czarny plecak z czerwonym krzyżykiem, karta do bankomatu ING.

Wszelkie informacje, mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej, prosimy kierować do Zespółu do spraw Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach ul. Powstańców Warszawy 12, tel. 47 8592 342, 47 8592 309,  e-mail: poszukiwania@gliwice.ka.policja.gov.pl lub do najbliższej jednostki Policji.