AKTUALNOŚCI KOMUNIKACJA PROMOWANE

Zmiany w kursowaniu pociągów. Sprawdź dobrze rozkład

W związku z pracami remontowo-modernizacyjnymi Zarządca infrastruktury – PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. wprowadza trzecią korektę rozkładu jazdy obowiązującą w okresie od 13 czerwca do 28 sierpnia 2021 roku.

Latem 2021 roku nastąpi intensyfikacja prac realizowanych przez PKP PLK. Roboty będą prowadzone w większości obszarów sieci komunikacyjnej. Do najważniejszych inwestycji realizowanych obecnie na liniach S1 Gliwice – Częstochowa, S5 Katowice – Zwardoń, S6 Katowice – Wisła Głębce, S3 Katowice – Kraków Główny oraz S8 Kluczbork – Oświęcim dołączą prace modernizacyjne na fragmentach linii S7 Katowice – Racibórz oraz S71 Katowice – Bohumín.

Dokładne godziny odjazdów oraz terminy kursowania pociągów dostępne są w Liniowym Rozkładzie Jazdy opublikowanym na stronie internetowej www.kolejeslaskie.pl oraz w internetowych wyszukiwarkach połączeń i na plakatach sporządzanych przez PKP PLK które są dostępne m.in. na dworcach kolejowych i peronach. Liniowy Rozkład Jazdy Kolei Śląskich prezentuje pełne tabele rozkładowe poszczególnych linii w okresie od 13 czerwca do 28 sierpnia 2021 roku.

Wszelkie sugestie oraz wnioski do rozkładu jazdy prosimy przesyłać na skrzynkę pocztową rozkladjazdy@kolejeslaskie.com lub zgłaszać w Centrum Obsługi Pasażera. Terminem granicznym do akceptacji Państwa wniosków w ramach czwartej tegorocznej korekty rozkładu jazdy jest 30 czerwca 2021 roku.

Informacja o rozkładzie jazdy pociągów Kolei Śląskich od 13 czerwca 2021 r. do 28 sierpnia 2021 r.

Źródło: Koleje Śląskie